Euro Spitz Show
Euro Spitz Show
2006. október 21. - Budapest, Hungexpo
Eredmények / Ergebnisse
Fajtagyőztesek (BOB):
Bírált / Richter: Tarján Annamária
Svéd lappkutya / swedish lapplandhund: Harkes Callista of Garisdene champion szuka
(T: Pia H. Bolin, Tul: Sila Drobni Tadeja & Drobni Lana)
Eurasier: Rhone des Chevaloupsgreg nyílt kan
(T: Foucault Veroniq, Tul: Nagyné Németh Ildikó)
Fekete nagyspitz / schwarze Großspitz: Aemir Black R-J Moravia ICH champion kan
(T: Renáta Noriarová, Tul: S. A. S. Jansovi)
Törpespitz / Zwergspitz: Bravo's Softy-Softy of Lenette növendék szuka
(T:K.G.Griffith, Tul: Komjakova Ludmilla)
Bírált / Richter: Peter Machetanz (D)
Izlandi pásztor / Island hund: Surtsey's Póltsjarna champion szuka
(T:Wilfried és Ulrike Olsen, Tul: Béres Gyöngyi és Gombai Zsófia)
Fehér kisspitz / weiße kleinspitz: Xeno de Drei Öere ICH champion kan
(T: Paulussen G., Tul: Werner F. Altnöder)
Fekete és barna kisspitz / schwarze und braun kleinspitz: Ballad of Esher Lukato Gold champion szuka
(T+T: Olga Fidlerová)
Narancs és egyéb színek kisspitz / orange und andere Farbe kleinspitz: Vanessa von Zwergen König nyílt szuka
(T: Czifra Edit, Tul: Forgács Gábor)
Német középspitz - fehér / deutscher mittel spitz - orange und andere Farbe: Jifary Buthus champion kan
(T: Jana Jewrábková, Tul: Olga Schusterová)
Német középspitz - fekete/barna: Akim Vécá Legenda ICH champion kan
(T: Zuzana Schmidtová, Tul: Dagmar Keindlová)
Német középspitz - narancs és egyéb színek / deutscher mittel spitz - orange und andere Farbe: Dantte Vécná Legenda nyílt kan
(T: Zuzana Schmidtová, Tul: Dagmar Keindlová)
Wolfspitz / Keeshond: Neradmik Le Gengilhomme champion kan
(T: d.Sharp, Tul: Michal Sefcik)
Japán spitz / japanese spitz: Noblewhite King of Hearts fiatal kan
(T+T: Vahatalo Kirsi)
Best in Show eredmények:
Fiatal felvezetők / Junior handler (Bírált: Erdős László)
I. Farkas Éva izlandi pásztorral
II. Sólyom Tímea eurázsiaival
III. Pap Dóra kisspitz-cel
Legszebb kutyapár / Zuchtpaar (Bírált: Peter Machetanz)
I. Stugerd's Ever-Kayli Showgirl törpespitzek (Tul: Bettina Nolte)
II. Casanowa van de Spita-Irys van de Spita (T+T: Valéria Mitterpach)
Legszebb tenyészcsoport / Zuhtgruppe (Bírált: Tarján Annamária)
I. Amaterasu Inu Yoko Zuna törpespitzek (Tenyésztő: Gecsei Éva)
II. von Zwegen König kisspitzek (Tenyésztő: Czifra Edit)
Bébi/Kölyök BIS - Baby/Puppy BIS (Bírált: Peter Machetanz)
I. Folti-Törökméz Makula bébi kisspitz kan (T: Dr.Solti Béláné, Tul: Laczik Andrásné)
II. Catullus Xenofy kölyök kisspitz kan (T+T: Péchy Tünde)
Veterán BIS (Bírált: Tarján Annamária)
I. Effendy von Snejanka veterán japánspitz kan (T+T: Udo Hörhold)
II. Bartina-Hegyi Apród kisspitz kan (T: Hajdú András, Tul: Molnár Lászlóné)
Junior BIS (Bírált: Tarján Annamária)
I. Aj's Dan-Star Firefox fiatal törpespitz kan (T: Miller, Tul: Komjakova Ludmilla)
II. Leiionspitz Senta fiatal eurasier szuka (T: Andersen-Carlstedt, Tul: Nagyné Németh Ildikó)
BIS (Bírált: Peter Machetanz)
I. Aemir Black R-J Moravia ICH fekete nagyspitz champion kan (T: Renáta Noriarová, Tul: S. A. S. Jansovi)
II. Dantte Vécná Legenda középspitz nyílt kan (T: Zuzana Schmidtová, Tul: Dagmar Keindlová)
BESZÁMOLÓ
MEOE MAGYAR SPITZ KLUB
EUROSPITZ SHOW 2006.
2006. OKTÓBER 21. - Hungexpo, Budapest
Vezetőbíró: Erdős László
Bírált: Peter Machetanz, Tarján Annamária
A tenyészszemlén bírált: Tarján Annamária
A kiállítás fő támogatója: EUKANUBA
Ezúton köszönjük támogatóink nélkülözhetetlen segítségét, melyet a kiállítás sikeres megrendezéséhez nyújtottak!
Peter Machetanz (D)
- izlandi pásztor (island hund)
- kisspitz (kleinspitz)
- - fehér
- - fekete/barna
- - orange és egyéb színek
- középspitz (mittelspitz)
- - fehér
- - fekete/barna
- - orange és egyéb színek
- wolfspitz (keeshond)
- japánspitz (japanese spitz)
Tarján Annamária (H)
- eurasier
- volpino italiano
- svéd lappkutya (swedish lappland hund)
- nagyspitz (groß spitz)
- - fekete (schwarz)
- törpespitz (zwerg spitz, pomeranier)
- TENYÉSZSZEMLE (KÖRUNG)
VOLPINO ITALIANO
Szuka/Hündin
Növendék/Zwischen Klasse
Lare’s Vol Argenta - K1
HCH Ivibi Bambi – HCH Orietta Dell Antica Etruria
T+T: Fehér Judith
Nyílt/Offene Klasse
Lare’s Vol Agressia - K1
HCH Ivibi Bambi – HCH Orietta Dell Antica Etruria
T+T: Fehér Judith
IZLANDI PÁSZTOR – ISLAND HUND
Szuka/Hündin
Győztes/Champion Klasse
Surtsey’s Póltsjarna CH - K1, CAC, EUROSPITZ WINNER, BOB
Tvaerskov’s Diddi – Surtsey’s Dana
T: Wilfred és Ulrike Olsen T: Béres Gyöngyi és Gombai Zsófia
SVÉD LAPPKUTYA – SVENSK LAPPHUND
Szuka/Hündin
Győztes/Champion Klasse
Harkes Callista of Garisdene - K1, CAC, EUROSPITZ WINNER, BOB
Cahppes Saiko – SUCH NUCH Harkes Vit-Tass
T: Pia H. Bolin T: Sila Drobni Tadeja&Drobni Lana
EURASIER
Kan/Rüde
Nyílt/Offene Klasse
Rhone des Chevaloupsgreg ICH - K1, CAC, EUROSPITZ WINNER, BOB
Ch Lyvan des Chavaloupsgreg – Hypso D’ Eurasia Dreams
T: Foucault Veroniqe T: Nagyné Németh Ildikó
Szuka/Hündin
Fiatal/Jugend Klasse
Leiionspitz Senta – K1, HPJ, JUNIOR EUROSPITZ WINNER, JUNIOR R.BIS
CH Söskars Cerano – Ch Leiionspitz Ilka
T: Andersen – Carlstedt T: Nagyné Németh Ildikó
Növendék/Zwischen Klasse
Amira Tomimopa HJCH - NAGYON JÓ
Ch. Casanova vom Massou-Krummau – Ch. Agi vom Schneegraben
T: Miluse Juzova T: Nagyné Németh Ildikó
JAPÁN SPITZ – JAPANESE SPITZ
Kan/Rüde
Kölyök/Jüngsten Klasse
Iltyko von der Blauen Flut – NAGYON ÍGÉRETES
Dreamboy von der Blauen Flut – We-Sedso Daiya
T+T: U. Hörhold
Fiatal/Jugend Klasse
Noblewhite King of Hearts – K1, HPJ, JUNIOR EUROSPITZ WINNER, BOB
Little Yokohama Kyomi – Jasam’s Interesting Silver Girl
T+T: Vahatalo Kirsi
Nyílt/Offene Klasse
Baltik Lain High Class – K2, R.CAC
Pihlajaniemen Cerimosaki – Kira Lee vom Rollenden Haus
T: O. Kamarova T: Kolda Jaroslav
Dreamboy von der Blauen Flut - NAGYON JÓ
Effendy von Snejanka – Joy Yasachii von der Kleinen Blaike
T+T: U. Hörhold
Little Yokohama Kenzo – K1, CAC, EUROSPITZ WINNER
Ryuuchi of Maruko Nomura JP – Jin-Cherry JP Emily
T: Mauro Takeshi Ieiri T: Vahatalo Kirsi
Veterán/Veteran Klasse
Effendy von Snejanka – K1, CAC, VETERÁN EUROSPITZ WINNER, VETERÁN BIS
Hajime of Jaki – Suzette of the Valley of Seven Castles
T: Kollin+Wendt T: U. Hörhold
Szuka/Hündin
Növendék/Zwischen Klasse
Gloria Gohona von der Blauen Flut – NAGYON JÓ
Dreamboy von der Blauen Flut – We-Sedso Daiya
T+T: U. Hörhold
We-Sedso Daiya - NAGYON JÓ
Confettis Special Jackpot – Aya-San’s Fujisama Pretty Konda
T: J. Röschke T: U. Hörhold
Győztes/Champion Klasse
We-Sedso Claudia for Noblewhite – K1, CAC, EUROSPITZ WINNER
Confetti’s Special Jackpot – Aya San’s Fujisama Tatsu Kazar Atar
T: Jytte Röschke T: Kirsi Vahatalo
WOLFSPITZ - KEESHOND
Kan/Rüde
Nyílt/ Offene Klasse
Szelkupoy Wolf Soma Chartouse – K1, CAC
Klotildligeti Sam-Soma – Bettidóri Spitz Nagy Amanda
T: Mezey Istvánné T: Dr. Kovács Attila
Győztes/Champion Klasse
Neradmik Le Gengilhomme CH – K1, CAC, EUROSPITZ WINNER, BOB
Ch Martellkees Eton Blazer At Helkeesen – Ch Neradmik Sara Sara
T: d. Sharp – Bale T: Šefčík Michal
Szuka/Hündin
Nyílt/ Offene Klasse
Spitz Solti Cili – K1, CAC, EUROSPITZ WINNER
Velsen the Devil Made – Tavasziszél Kincse Aliz
T: dr. Solti Béláné T: Selmeczi László
Győztes/Champion Klasse
Cora Corambolina Evridex – K1, CAC
Piccadillycircus del Monte Dragnone – Aistraum Evridika
T: L. Tokare T: Evzen Procházka
Evita Lohamras - K2, R.CAC
Shamrocks Bet the Farm – Benitos Eleganzia To Lohamra
T: Gert Bastholm T: Evzen Procházka
NÉMET NAGY SPITZ – DEUTSCHER GROSS SPITZ
FEKETE / SCHWARZ
Kan/Rüde
Győztes/Champion
Aemir Black R-J Moravia ICH – K1, CAC, EUROSPITZ WINNER, BOB, BIS
Brix Nad Fabrákem – Zúza Punkt Widzenia
T: Renáta Noriarová T: S. A. S. Jansovi
Szuka/Hündin
Kölyök/Jüngste Klasse
Asmara vom Haus Zink – NAGYON ÍGÉRETES
Eschwin von Kauthen Ruh – Quinta von der Arnold’s Eiche
T: Blöser Helmut T: Hoffmann Karin/Wäscher Gabriella
Fiatal/Jugend Klasse
Anna Angel D. Stern – K1, HPJ, JUNIOR EUROSPITZ WINNER
Balu – Cora Z Bratislavy
T: Lukáč Igor T: S.A.S. Jansovi
Növendék/Zwischen Klasse
Angie z Vlckovského údoli – K1, CAC, EUROSPITZ WINNER
Cleo Vlcina – Arga z Jezeran
T: Marcel Botík T: Stepánka Vitonská
NÉMET KÖZÉP SPITZ – DEUTSCHER MITTEL SPITZ
FEHÉR / WEIß
Kan/Rüde
Fiatal/Jugend Klasse
Catullus Snowball – K1, HPJ, JUNIOR EUROSPITZ WINNER
Catullus Vend – Fighting Náti Gremy
T+T: Péchy Tünde
Győztes/Champion Klasse
Jifary Buthus – K1, CAC, EUROSPITZ WINNER, BOB
Boukie Buthus – Ebie Buthus
T: Jana Jerábková T: Olga Schusterová
NÉMET KÖZÉP SPITZ – DEUTSCHER MITTEL SPITZ
FEKETE/BARNA - SCHWARZ/BRAUN
Kan/Rüde
Növendék/Zwischen Klasse
Andre Z Petrinskeho Dvora – K1, CAC
ICH Andy Od Ovci Babicky – Ch Ida Od Rakovskeho Potoka
T: Jana Kozakova T: Olga Fidlerova
Nyílt/Offene Klasse
Ego Sum Excessus JCH. – K1, CAC
ICH Ursus z Tichého háje – ICH Flér z Hybesovy hory
T+T: Ing. Magdalena Hodálová
Győztes/Champion Klasse
Akim Vécná Legenda ICH – K1, CAC, EUROSPITZ WINNER, BOB
Dan Z Hájeckych Samot – Anett Kamenická lípa
T: Zuzana Schmidtová T: Dagmar Keindlová
Andy od Ovci babicky ICH – K2, R.CAC
Brutus Ryzacek – Xilke Etin Stribrny Stin
T: Jytká Kraliková T: Jarmila Hacaperková
NÉMET KÖZÉP SPITZ – DEUTSCHER MITTEL SPITZ
NARANCS ÉS EGYÉB SZíNEK - ORANGE UND ANDERE FARBE
Kan/Rüde
Fiatal/Jugend Klasse
Basko Z Lejancu – K1, HPJ, JUNIOR EUROSPITZ WINNER
Matyas Z Lejancu – Fifi Z Lejancu
T: Jancik Leos T: Veselá Martina
Nyílt / Offene Klasse
Dantte Vécná Legenda - K1, CAC, EUROSPITZ WINNER, BOB, R.BIS
ICH Akim Vécná legenda – Cory Vécná legenda
T: Zuzana Schmidtová T: Dagmar Keindlová
NÉMET KIS SPITZ – DEUTSCHER KLEIN SPITZ
FEHÉR / WEIß
Kan/Rüde
Kölyök/Jüngste Klasse
Catullus Xenofy - NAGYON ÍGÉRETES, BABY-KÖLYÖK R.BIS
Xeno de Drei Öere ICH – Quanda vom Urlbach
T+T: Péchy Tünde
Fiatal/Jugend Klasse
Spitz Solti Maxika - K1, HPJ, JUNIOR EUROSPITZ WINNER
Hószirom Pamacs – Spitz Solti Tangó
T+T: Dr. Solti Béláné
Győztes/Champion Klasse
Xeno de Drei Öere ICH – K1, CAC, EUROSPITZ WINNER, BOB
Emanuel v. d. Pompadur – Tosca de Drei Öere
T: Paulussen Godelieve T: Werner F. Altnöder
Szuka/Hündin
Fiatal/Jugend Klasse
Nonique Ebie Lukato Gold – K1, HPJ, JUNIOR EUROSPITZ WINNER
ICH Boukie Buthus – Ebie Buthus
T+T: Olga Fidlerova
FEKETE ÉS BARNA / SCHWARZ UND BRAUN
Kan/Rüde
Fiatal/Jugend Klasse
Vörös-Bunfordi Omega – K1, HPJ, JUNIOR EUROSPITZ WINNER
Maryland Fortunát – Maryland Gemma
T+T: Zsóri Hajnalka
Nyílt/Offene Klasse
Maryland Boogie-Man – K1,CAC, EUROSPITZ WINNER
Ali Ru-Ku – Tégláshegyi Tigra
T: Kiss Mária T: Tardi Viktória
Érett/Veteran Klasse
Bartina-Hegyi Apród – K1, CAC, VETERÁN EUROSPITZ WINNER, VETERÁN R.BIS
Fokihegy-Szépe Bakter – Sandy Silver King Diana
T: Hajdú András T: Molnár Lászlóné
Szuka/Hündin
Fiatal/Jugend Klasse
Colly von der Illerau – K1, HPJ, JUNIOR EUROSPITZ WINNER
Nero von der Krimpau – Leandrea von der Illerau
T: Lindner Franz T: Hoffmann Karin/Wäscher Gabriella
Nyílt/Offene Klasse
Maryland Gemma - K1, CAC
Ali Ru-Ku – Harmina Litoznická Tvrz
T: Kiss Mária T: Zsóri Hajnalka
Győztes/Champion Klasse
Ballad of Esher Lukato Gold – K1, CAC, EUROSPITZ WINNER, BOB
ICH Sery od Templarskych Rytiru – Caramelka Etcle Stribirny Stin
T+T: Olga Fidlerová
NARANCS ÉS EGYÉB SZíNEK - ORANGE UND ANDERE FARBE
Kan/Rüde
Bébi/Baby Klasse
Folti-Törökméz Makula – NAGYON ÍGÉRETES, BABY-KÖLYÖK BIS
Nitivári Spitz Hugó – Damon Schwarz von Sabatini
T: Dr. Solti Béláné T: Laczik Andrásné
Fiatal/Jugend Klasse
Giom Jakaten – K1, HPJ, JUNIOR EUROSPITZ WINNER
DIP Dobry pfitel – Cebia Jakaten
T: Jana Z., Slinková T: Péchy Tünde és Czifra Edit
Növendék/Zwischen Klasse
Grizzly von Zwergen König – K1, CAC
Catullus Super – Babsy von Zwergen König HJCH HCH
T+T: Czifra Edit
Nyílt/Offene Klasse
Bernie-Spitz Solti Roki – K1, CAC
Szeleczki Zerge – Gyomfalusi Zsíros Angie
T: Dr. Solti Béláné T: Simon Rita
Catullus Zeus - NAGYON JÓ
Catullus Zsoldos – Catullus Kobra
T+T: Péchy Tünde
Győztes/Champion Klasse
Casanowa van de Spita - K2, R.CAC
Catullus Ulti Pörsi – Catullus Ramona
T+T: Mitterpach Valéria
Tedy of Kranli Fancy’s Poms - K1, CAC, EUROSPITZ WINNER
Beau James Hi-Time Klassic Gold – Roselane Fancy Lady of Dand
T: Zan Antun T: Mirjana Zivanovic
Szuka/Hündin
Fiatal/Jugend Klasse
Iris van de Spita – K1, HPJ, JUNIOR EUROSPITZ WINNER
Alexis van de Spita – Catullus Ramona
T+T: Mitterpach Valéria
Nyílt/Offene Klasse
Damon Schwarz von Pötyi - NAGYON JÓ
Nitivári Spitz Hugó „Rozsdás” – Szeleczki-Zerge Bella
T: Toronyai Zoltán T: Rajz Julianna
Segesvári-Bársonyos Bella - NAGYON JÓ
Segesvári-Bársonyos I. Elvis – Maryland Alischa
T: Bartha István Attila T: Rozbroy Vilma
Ulla-Hexe von Zwergen König - K2, R.CAC
Catullus Super – Maryland Felicita
T+T: Czifra Edit
Vanessa von Zwergen König – K1, CAC, EUROSPITZ WINNER, BOB
Catullus Super – Maryland Felicita
T: Czifra Edit Angéla T: Forgács Gábor
Győztes/Champion Klasse
Cindy van de Spita – K1, CAC
Catullus Ulti Pörsi – Catullus Ramona
T+T: Mitterpach Valéria
TÖRPE SPITZ – ZWERG SPITZ - POMERANIER
Kan/Rüde
Fiatal/Jugend Klasse
Aj’s Dan-Star Firefox – K1, HPJ, JUNIOR EUROSPITZ WINNER, JUNIOR BIS
Ch Firebook’s License to Burn - Aj’s in Harmony with Janesa
T: Ashley Miller/Jerry Miller T: Komjakova Ludmila
Amaterasu Inu Yoko Zuna Dastyn - K3
Stugerd’s Ever One and Only at Cygal – Tengerparti Kutyavilág Prinses
T+T: Gecsei Éva
Amaterasu Inu Yoko Zuna Dionsysos - K2
Stugerd’s Ever One and Only at Cygal – Tengerparti Kutyavilág Prinses
T+T: Gecsei Éva
Növendék/Zwischen Klasse
Bonny the Scarlet Flower from Madam Svetlana - K1, CAC
Jan-Shars King of the Cowboys – Beauty Little Bell from Madam Svetlana
T: Svetlana Shevchenko T: Varga Monika
Győztes/Champion Klasse
Dan-Star-Kom Eron Yasno Slnyshko - K1, CAC, EUROSPITZ WINNER
Lake Buena Vista TNT – Uslada Moey Zhizni
T: Komjakova Ludmila T: Boehm Ganga
Pomland Shere Khan Baby Tiger Ch. - K2, R.CAC
Ch. Cheyennes Shere Khan The Tiger – Pomland Tini Princess
T: Marie&Francis Hueston T: Borbély Zsuzsa
Stugerd’s Ever one And Only At Cygal Ch. - K3
Wee Hearts Makin Music – Stugerd’s Magic Maya At Cygal
T: Gerda Heek T: Bettina Nolte
Szuka/Hündin
Kölyök/Jüngste Klasse
Allis Gold Moon is Vestlandii - ÍGÉRETES
Linnanhaltijan Harley Davidson – Dan-Star-Kom Evestina Prekrasnaja
T+T: Vestinova E.
Fiatal/Jugend Klasse
Amaterasu Inu Yoko Zuna Daisy - K2
Stugerd’s Ever One and Only at Cygal – Tengerparti Kutyavilág Prinses
T+T: Gecsei Éva
Baccara Tracy - NAGYON JÓ
Catullus Pocket Moon – Spiterfalvi Szabina
T+T: Borbély Zsuzsa
Bravo’s Wanna Play Peekaboo – K1, HPJ, JUNIOR EUROSPITZ WINNER
Ch Firebook’s License To Burn – Clairmont’s Gyrlie Mae Vontiny
T: Elena Turbina T: Boehm Ganga
Golden General Cindy - NAGYON JÓ
Windrunner of Lenette – Noble Art Proud Mary
T+T: Sponga Tiborné Varsányi Mónika
Powerpom Kalamazoo - NAGYON JÓ
Am.Ch. Powerpoom Keep The Faith – Damascusroad Dream of Alex
T: Pongsakorn Pongsak T: Bettina Nolte
Zuleika Chérie Boheme - NAGYON JÓ
Mike vom Pfrimmpark – Effeminate Faun Neverending Delight
T+T: Hana Toulová
Növendék/Zwischen Klasse
Bravo’s Softy-Softy of Lenette - K1, CAC, EUROSPITZ WINNER, BOB
Ch Magic Touch of Lenette – Ch Amber Glow of Lenette
T: K.G.Griffith T: Komjakova Ludmila
Kylie „Showgirl” of little Gangsters Paradise - K2, R.CAC
Pinecres’t Mister Twister – Fergie Princes of little Gangsters Paradise
T+T: Bettina Nolte
Nyílt/Offene Klasse
Brigita van de Spita - K1, CAC
Catullus Ulti – Babablu Greti
T: Valeria Mitterpach T: Gecsei Éva
Evelyn van de Spita - K2, R.CAC
Catullus Ulti – Newstar Stella
T: Valeria Mitterpach T: Gecsei Éva
Golden General Barbie Girl - NAGYON JÓ
Noble Art Northman – Noble Art Proud Mary
T+T: Sponga Tiborné Varsányi Mónika
Győztes/Champion Klasse
Dan-Star-Kom Evestina Prekrasnaja - K2
Lake Buena Vista TNT – Uslada Moey Zhizni
T: Komjakova Ludmila T: Vestimova E.
Miss Money Penny von Ollis Hof ICH - K1, CAC
Wee Hearts Makin Music – Anchantal Dream von Ollis Hof
T: Petra Petric T: Bettina Nolte